dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Kayseri Havalimanı

12.Hava Üs Komutanlığı tarafından işletmeciliği yapılan ilk terminal binasını İl Özel İdaresi yapmıştı. 1998 yılında DHMİ tarafından işletilmeye başlanan diğer terminal ise DLH tarafından yaptırılmıştı.

2007 yılında dış hatlar terminali için yapılan bina hizmete açılana kadar bu terminal bütün uçuşlar için kullanılıyordu. Yeni donanımlarıyla ihtiyaçlara cevap verir şekilde hazırlanan eski terminal, tadilatı sonrasında Ağustos 2010’da tekrar hizmete açıldı.

Kayseri Havalimanı ASR – Popüler Güzergahlar

Kayseri Havalimanı ASR – Kayseri Merkez
Kayseri Havalimanı ASR – Nevşehir Merkez
Kayseri Havalimanı ASR – Erciyes Kayak Merkezi
Kayseri Havalimanı ASR – Kapadokya / Ürgüp
Kayseri Havalimanı ASR – Kapadokya / Avanos
Kayseri Havalimanı ASR – Kapadokya / Çavuşin
Kayseri Havalimanı ASR – Kırşehir Merkez
Kayseri Havalimanı ASR – Niğde Merkez

Kayseri Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer ” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz. 
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer