dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Antalya- Alanya Gazipaşa Havalimanı

Antalya Gazipaşa Havalimanı, Alanya'ya 45 km. mesafede, Gazipaşa ilçesinde yer almaktadır. 1991'de başlayıp 1999'da tamamlanan havalimanı siyasi nedenlerden dolayı uzun yıllar kapalı kalmıştır. 10 yılı aşkın zamandır beklenen hava trafiğine açılışı ancak 2009 yılında gerçekleşmiştir.

Antalya Gazipaşa Havalimanı - Popüler Güzergahlar

Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Anamur
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Gazipaşa Merkez
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Alanya
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Manavgat
Antalya Gazipaşa Havalimanı GZP - Side

Arkasındaki dağlar sebebiyle deniz tarafından inen uçaklar her hangi bir nedenle pas geçme durumunda kalırlarsa, tekrar yükselmek için ihtiyaç olan mesafe yeterli olmadığından güvenlik açısından önemli bir tehlike oluşturmaktadır.

Antalya Gazipaşa Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

  
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer