dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Bursa Yenişehir Havalimanı

Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Popüler Güzergahlar

Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Bursa Merkez
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Görükle
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Gemlik
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – İznik
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – İnegöl
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Orhangazi
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Mudanya
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Oylat Kaplıcaları

Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Yalova Merkez - Termal
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Armutlu
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Karacabey
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Mustafa Kemal Paşa
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Bozüyük
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Uludağ Kayak Merkezi
Bursa Yenişehir Havalimanı YEI – Çınarcık

Bursa Yenişehir Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer ” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767  numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

  
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer