dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

koşullar ve şartlar

Kredi Karti ile Ödeme (Visa, MasterCard, Discover Card)
GloryTransfer internet sayfasında, ödemeler kredi kartı ile yapabilmektedir. Ödeme sırasında, rezervasyonun son aşamasında kredi kartı numarası ve kartın arkasında yer alan numaranın son 3 rakamı gerekmektedir. Aynı forma kartın üzerindeki ad ve soyadı bilgileri, kart üzerinde yazılı olduğu şekilde girilmelidir. Verilen kredi kartı numarası, SSL (Security Socket Layer) üzerinde çalışan ve alanında tüm dünyanın kabul ettiği bir güvenlik sistemi olan GlobalSign garantisiyle koruma altındadır. Yabancı seyahat portallarında da 40 bit olan güvenlik ölçüsü, şirketimiz tarafından 128 bit olarak çok daha güçlü bir sistemde çalıştırılır.

Dikkat:
1. Visa ve Mastercard kuralları çerçevesinde Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) aldığı karara göre 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Mail Order ve Elektronik Ticaret işlemleri yapan tüm firmalar için kart sahibinden CVV (güvenlik kodu) numarası alınması zorunlu hale getirilmiştir. Bu yöntem hem tüketiciyi hem de bankaları oluşabilecek risklerden koruma amacını taşımaktadır. CVV güvenlik kodu, kredi kartının arka yüzündeki imza panelinde yer alan, kart numarasının sağ tarafındaki üç haneli numaradır. Kartın fiziki olarak bulunmadığı ortamlarda işlem yapılıyorsa güvenlik kodu kullanılmalıdır. Bu sebeple, rezervasyonlar sırasında ödemenin yapıldığı kredi kartı numarasıyla birlikte üç haneli CVV numarası da istenecektir. Güvenlik kodu numarası uygulaması ile ulusal ve uluslararası kart kabul kurallarının gereksinimlerini tam olarak karşılayarak oluşabilecek tüm riskleri minimize ediyoruz ve daha güvenli bir alışveriş ortamı sunuyoruz.

2. Değerli misafirimiz, online rezervasyon sistemimizden yapmış olduğunuz alışveriş sırasında internet bağlantınıza ve internet tarayıcınızın durumuna göre çok küçük bir ihtimal de olsa ödenecek tutar bölümünde farklı rakamlar çıkma olasılığı vardır. Bu gibi durumlarda sorun hemen tespit edilerek fazla ödemelerde aradaki fark tarafınıza aynen iade edilir; eksik ödemelerde ise aradaki fark talep edilir. Bu tür sorunların şirketimiz tarafından kaynaklanmadığını belirterek anlayışınız için teşekkür ederiz.


  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer