dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Konya Havalimanı

2000 yılında hizmete girmiş olan terminal, 3. Ana Jet Üs Komutanlığı'na ait askeri havaalanına ilave olarak yapılmıştı. 2001 yılında dış hat uçuşları içinde kullanılmaya başlanılan terminalde iç hat ve dış hat uçuşları aynı binada sağlanmaktadır.

Bir kat gelen yolcu için, bir kat giden yolcu için kullanılmakta olan havalimanı, daha önceleri Ankara Esenboğa Havalimanı Genel Müdürlüğü'ne bağlıyken, 2002'den bu yana kendi Genel Müdürlüğünce yönetilmektedir.

Konya Havalimanı KYA - Popüler Güzergahlar

Konya Havalimanı KYA - Konya Merkez
Konya Havalimanı KYA - Karaman Merkez
Konya Havalimanı KYA - Ilgın
Konya Havalimanı KYA - Beyşehir
Konya Havalimanı KYA - Seydişehir
Konya Havalimanı KYA - Akşehir
Konya Havalimanı KYA - Kapadokya / Ürgüp

Konya Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

  
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer