dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


KIBRIS ERCAN HAVALİMANI

1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatında hayatını kaybeden pilot Fehmi Ercan'ın adı

verilen havalimanı Lefkoşe merkeze 23 km, Mağusa'ya 29 km mesafededir.

Ercan International Airport ECN - Popular Destinations

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Alsancak

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Çatalköy

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Esentepe

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Girne

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - İskele

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Karşıyaka

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Karpaz

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Karaoğlanoğlu

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Lefkoşa

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Lapta

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Mağusa

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Ozanköy

Ercan Uluslararası Havalimanı ECN - Tatlısu Köyü

Ercan Uluslararası Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız  www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

  
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer