dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Nevşehir Kapadokya Havalimanı

Kasım 1998’de Nevşehir-Tuzköy Hava Meydanı ismiyle açılan havalimanı, bir ay sonra Aralık 1998’de yapılan değişiklikle bu günkü adı olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı ismini almıştır. Yurtiçi ve yurtdışı hava trafiğine açık olan havalimanı merkeze 30 km. mesafededir. DHMİ’nin işlettiği 12 uluslararası nitelikteki havalimanından biridir.

Her gün İstanbul – Nevşehir – İstanbul iç hat tarifeli THY seferleri mevcut olan havalimanında, yaz aylarında özellikle İspanya ve Yunanistan olmak üzere pek çok ülkeden turistik charter seferler de yapılmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Popüler Güzergahlar

Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Nevşehir Merkez
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Kapadokya / Avanos
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Kapadokya / Çavuşin
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Kapadokya / Ürgüp
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Kapadokya / Derinkuyu
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Kozaklı
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Hacıbektaş
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Aksaray Merkez
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Niğde Merkez
Nevşehir Kapadokya Havalimanı NAV – Kırşehir Merkez

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz. 
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer