dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Balıkesir Koca Seyit Havalimanı

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nın inşaatı 1997 yılında tamamlanmıştır. Hava trafiğine açılması için DHMİ’ye devredilmiştir. Uluslararası standartlara uygun hale duruma getirmek üzere 2008 yılında başlatılan çalışmalar 2010’da tamamlanmıştır. Havalimanı Balıkesir’in Edremit ilçesindedir. İlçe merkezine olan mesafesi yalnızca 4 km.’dir.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Popüler

Güzergahlar Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Balıkesir Merkez
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Ayvalık
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Altınoluk
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Akçay
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Küçükkuyu
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Ören
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı EDO – Dikili

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767  numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

  
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer