dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Lyon

Şehir merkezine 20 km. mesafede bulunan havalimanı, Cumhurbaşkanı Valery Giscard d'Estaing tarafından 1975 yılında açıldı. Fransa'nın en işlek dördüncü havalimanıdır.

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Popüler Güzergahlar

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Geneva

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Ferney-Voltaire

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Ornex

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Prevessins

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Saint-Genis

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Thoiry

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Saint-Julien

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Gex

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Cessy

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Crozet

Lyon St Exupery Havaalanı LYS - Divonne les Bains

Lyon Havalimanı'na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 17 67 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

  
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer