dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Samsun Çarşamba Havalimanı

1958 yılından beri hizmet veren Samsun şehir merkezinden yalnızca 4 km. mesafede olan Samsun Havalimanı artık yetersiz kalmaya başlayınca Çarşamba ilçesine yeni bir havalimanı yapıldı.

Bu yeni havalimanı Samsun şehir merkezine 25 km. mesafededir. 1999 yılında açılan, her hava koşulunda kalkış ve iniş için son teknoloji sistemlerle donatılan havalimanının adı Samsun Çarşamba Havalimanı oldu. Yurt içi ve yurt dışı seferler yapılmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Popüler Güzergahlar

Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Çarşamba
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Samsun Merkez
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Ünye
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Bafra
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Fatsa
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Merzifon
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Ladik
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Amasya Merkez
Samsun Çarşamba Havalimanı SZF – Ordu Merkez

Samsun Çarşamba Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz. 
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer