dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

önemli transferler


Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

1957 yılında sivil hava trafiğine açılan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, NATO’nun askeri amaçlı kullanımı için yapılmıştı. Daha sonra sivil uçuşlara hizmet vermeye 1990 yılında açılan yeni terminal binasında devam etti.

Bakanlar Kurulu kararı ile 2002 yılında hava trafiği için kapatılan havalimanı, bir sene sonra tekrar açılmıştır. Son olarak 2010 yılında yeni bir terminal binası yaptırılan havalimanı, tüm ihtiyaçlara cevap veren modern görünümüne kavuşmuştur.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı VAS – Popüler Güzergahlar

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı VAS – Sivas Merkez
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı VAS – Yıldızeli
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı VAS – Şarkışla
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı VAS – Ulaş
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı VAS – Kangal

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’na ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız www.glorytransfer.com  ana sayfası üzerinden “Transfer Planlama” bölümünden ve ilerleyen adımlardan tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz 0 216 417 1767  numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

  
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer