dünyanın transfer merkezi
Kur Tercihi :      English      Yeni Üye      Üye Girişi

paylaşımlı transfer

Transfer312 yolcusunu rezervasyon adresinden alır, varış noktasına transferi sağlar. Aynı şekilde Havalimanı,Tren garı, Otogar dan alınan yolcu rezervasyon adreslerine bırakılır.

Araçlarımızda daima günlük gazete, dergi mevcuttur.

Paylaşımlı Transfer hizmetimiz 4 nokta ve 4 kişi ile sınırlıdır. Ancak aynı noktadan alınan 2 yolcu olursa 6 kişi olarak değişecektir.

Yolcularımızın rahat ve konforlu transferleri için üst sınır altı kişidir. Paylaşımlı transfer aynı bölge yolcuları için gecerlidir.

Rezervasyonlar 8 saat öncesinden yapılmalıdır. Web sayfamızdan online rezervasyon yapabilir veya müşteri hizmetlerimizden yaptırabilirsiniz.

Kritik zaman 4 saattir, bu zaman diliminde Transfer312 rezervasyonu uygunluk yoksa almayabilir.

Rezervasyon saatinde hazır olmayan yolcu en fazla 10 dakika beklenir. Araçdaki diğer yolcuları bekletmemek adına hareket edilir. Bu süreden fazla bilgi verilmeden gelmeyen yolcular hiç bir hak talep edemezler.

Rezervasyon saatine Transfer312 uymazsa gideceğiniz istikametin ulaşım bedelini ödemeyi taahhüt eder.
  • Sedan Araç Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.  • VIP Araç Vip Minibüs 7 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.  • Minibüs Minibüs grupları 8-14 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.  • Midibüs Midibüs grupları 21-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.  • Otobüs Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.


Havalimanları * Havaalanları * İstanbul Atatürk Havalimanı Transfer * İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer * Nevşehir Kapadokya Havalimanı Transfer * Bodrum Milas Havalimanı Transfer * Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer * İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer * Antalya Havalimanı Transfer * Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer * Batman Havalimanı Transfer * Trabzon Havalimanı Transfer * Adana Havalimanı Transfer * Muğla Dalaman Havalimanı Transfer * Kayseri Havalimanı Transfer * Denizli Çardak Havalimanı Transfer * Hatay Havalimanı Transfer * Diyarbakır Havalimanı Transfer * Konya Havalimanı Transfer